| anonim_4396 a întrebat:

chiar daca am pus intrebarea la dragoste si sex nu are nici o legatura! deci daca am media generala 8, 8 s-ar putea sa am premiul 2 am impresia ca la noi in clasa a asa a fost anul trecut de la media 8, 70 premiul doi si nu stiu ce sa fac sunt stresata ce premiu o sa i-au daca am media 8, 8?

2 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Depinde a cata esti din clasa
la noi era asa:daca erai prima in clasa la medie aveai premiul 1 daca erai a 3-a avea premui 3 etc...

| DiandraDya a răspuns:

Pai depinde de clasa ca la noi ii in ordinea mediilor.Nu poate nimeni sa ti zica ce medie vei avea!