| LovellyAngel a întrebat:

Credeti ca anul acesta mediile vor creste la Sincai, Sava sau Lazar? Eu nu stiu ce pot pune la prima optiune... Am media 9.79. Este cineva din liceele mentionate mai sus?

5 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Evindet ca media o sa creasca avand in vedere ca a fost mai usor la testari. La sincai intri sigur, la lazar ai destule sanse, nu stiu la sava ca acolo e media foarte buna mereu.

| LovellyAngel explică (pentru kzd):

La Sava e aceeasi medie ca la Lazar, la mate -info anul trecut a fost 9, 65.

| kzd a răspuns (pentru LovellyAngel):

Da mai putin la cel cu 9, 9 sau stiintele naturii unde a fosy 9, 8 parca

| kzd a răspuns (pentru kzd):

Fost*

| AlexiaD a răspuns:

Heikiss Da, cred ca vor creste mediile, nu cu mult, dar categoric vor creste. Si eu sunt in aceeasi situatielaughing Nici eu nu stiu ce sa pun ca prima optiune din cele 3 licee.