| Alexa1234a a întrebat:

Credeți că nouă o să ne dea mai greu decât la olimpici (sesiunea specială)?

Sau mai ușor? SAU ASEMĂNĂTOR?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general subiectele date la sesiunea pentru olimpici sunt mai dificile decat cele date examenului "normal". Insa pot fi si exceptii. Nu poti sa stii cum fac cei de la minister subiectele..sau ce aleg sa dea la examen

| Tudor123123 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ales, se alege prin extragere 20-1 subiecte (1 dat la olimpici) si care pica, ala il primim, la olimpici a fost varianta 9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu invata. Nu mai spuneti ca a fost usor, dupa ce ai dat examenul, stiti ce inseamna usor? Sa luati cu brio! Si ministerul daca aude faze ca a fost usor, sau se spune la tv a fost usor, vai ce usor a fost si figuri, o sa dea din ce in ce mai greu, cum se intampla de cativa ani incoace. SPuneti frate a fost accesibil, mi-a picat pe subiect, a fost ok, a fost bine, a fost suficient, nu a fost foarte usor/usor, doamne cat de usor a fost.
Voi invatati si atat, restul vine de la sine. Cine invata nu va regreta niciodata, chiar daca nu i se ofera acum ce ar fi trebuit, mai tarziu va fi rasplatit!

| Kiwibibilă a răspuns:

Cea de la olimpici are acellasi grad de dificultate ca la examen. Cel putin mie asa mi s-a parut anul trecut.

| NoctisFive a răspuns:

Asemanator

| Bogdiy14 a răspuns:

Subiectele sunt la fel, poate sunt schimbate cateva cuvinte (la romana) sau cateva cifre (la mate). Apropo maine e capacitatea happy

| Laura2015 a răspuns:

Cred că dă nici greu nici foarte uşor mă refer potrivit şi puțin asemănător cu ce au avut ei

| S5e a răspuns:

De obicei se da asemanator.Nu cred ca va fi diferenta foarte mare! Sucees❤

| Andreea1397 a răspuns:

De obicei se spune ca e mai greut dar eu am facut ultimul subiect care s-a dat la olimpici si mi se pare usor... Bafta maine la examen! ma gandesc ca de asta ai intrebat xD