| Fiction a întrebat:

La examenele de saptamana viitoare, nivelul de dificultate va fi acelasi/asemanator cu cel de la sesiunea speciala pentru olimpici?

Răspuns Câştigător
| maria6 a răspuns:

Stiu la ce te referi. Aici aici subiectele de anul trecut de la sesiunea speciala pentru olimpici si de la sesiunea normala, din iunie. Poti sa le compari.
http://subiecte2012.edu.ro/2012/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme/

2 răspunsuri:
| ayosmdk a răspuns:

Am facut si eu varianta pentru olimpici. Mi s-a parut ca este mai usoara decat varianta normala.
Banuiesc ca va fi la fel la examen...

| putza a răspuns:

Examenele de saptamana viitoare sunt de nivel mediu.Sunt si pentru copiii mai putin pregatiti dar si pentru cei olimpici.