| Losnams a întrebat:

Credeti ca sunt sanse sa se deschida școlile in 22 martie? Cum credeti ca se vor recupera cursurile?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred că o să se prelungească, la facultăți se vorbește deja de înghețarea anului

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru sănătatea noastra ar trebui sa ramana inchise pana la Paști macar

| sierra1 a răspuns:

"Cum credeti ca se vor recupera cursurile?"

nicicum, fictiv, pe hârtie

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sanse aproape de zero.

| gabicoo a răspuns:

Se va prelungi.

| Yuoia a răspuns:

Dupa cum evolueaza infectia cu covid, probabil se va prelungi.
Recuperarea, la vara.

| Alverto a răspuns:

Da. Cursurile se vor recupera in vară

| Paula2018 a răspuns:

Eu cred că o să mai prelungească înca "vacanța" asta. O să se recupereze în weekenduri ori in vacanța mare.