| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca dupa vacanta aceasta scolile o sa se deschida, si vor fi ca inainte sau vor fi online? Adica eu sper sincer sa se deschida sau in cazul mai rau sa vina cei vaccinati...

3 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Ministrul Educației, Sorin Cîmpeanu, a anunțat că școlile vor începe on-line după această vacanță până prin ianuarie, când se vor da tezele.

| random1620 a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Adica dam si teze si facem si online? Macar vaccinatii vor putea sa vina?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru random1620):

Nici vaccinații, nici nevaccinații NU vor merge la școală până în ianuarie, când se dau tezele!