| Bîrsan_Dragos_1999 a întrebat:

Credeti ca va fi opera studiata la evaluarea nationala la romana?

6 răspunsuri:
| alexxis0712 a răspuns:

Doamne fereste cel mai bine ne-ar da sa argumentam ca e liric/epic text prima vedere ar fi bestial :X

| Bîrsan_Dragos_1999 explică (pentru alexxis0712):

Nu s-a mai dat opera studiata de mult... sper ca nu se da anul asta. Sunt de acord cu tine!

| dydydeea a răspuns:

Sub nici o forma laughing, nici nu ma gandesc sa ne dea laughing

| Bîrsan_Dragos_1999 explică (pentru dydydeea):

Sper ca ai dreptate!

| dydydeea a răspuns (pentru Bîrsan_Dragos_1999):

Si eu sper si sunt sigura ca am dreptate. tu ce crezi ca ne da? epic sau liric?

| Bîrsan_Dragos_1999 explică (pentru dydydeea):

Pai sincer cred ca ne da liric