| marianasv a întrebat:

Cu cat ati luat BAC-ul? Eu l-am picat ...am luat 4.69.dar fac contestetatie.

15 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

Ai dat spaga acu', la contestatie? Nu mai bine dadeai inainte de bac si nu mai te faceai de rahat sa-l pici? laughing sau ai dat spaga inainte si tot te-a picat? laughinglaughing

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Si acum te lauzi pe site ca ai avut de unde sa dai 1500 de euro? Nu ma mir ca l-ai picat. Se pare ca bacul este intai un examen de bun simt si apoi de evaluare a cunostiintelor...

| Elvina a răspuns:

Eu am luat 9, 11. Am invatat tot anul. La fel trebuia sa faci si tu. Eu n-am bani de unde sa dau, asa ca am ales calea cea grea. Bafta!

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru Elvina):

Sincere felicitari happy Este o nota uriasa in aceste circumstante.

| Elvina a răspuns (pentru FeliciaCorinaA):

Mersi. Asta e. M-am straduit si cu atat m-am ales. Sper sa ma ajute la ceva in viata.

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru Elvina):

Unde ai de gand sa dai? Sper sa nu vii cu Filologie, Psihologie si alte astfel de visuri laughing

| Elvina a răspuns (pentru FeliciaCorinaA):

Vreau la Jurnalism> incerc si la Iasi si la Bucuresti. Atat ca n-am bani de mai multe. Daca nu intru la buget, stau acasa un an.

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru Elvina):

La Cuza la Iasi, nu?
De Bucuresti nu prea stiu ce sa zic. Depinde si unde stai... Facultatea de Jurnalism de la Galati este bunicica, orice s-ar spune despre ea si viata in orasul acela nu este scumpa ca in Bucuresti... Asta, daca imi permiti o parere happy

| Elvina a răspuns (pentru FeliciaCorinaA):

La Iasi la Cuza, se intra pe baza mediei de la bac. La Bucuresti dau admitere si e foarte greu, dar vreau sa-mi incerc norocul. Acum sper sa intru in capitala, acolo mi-as dori enorm, dar ramane de vazut ce va fi.

| Andrei7520152 a răspuns:

Am luat bacul cu 9, 1 acum trei ani fara sa dau bani tongue
am avut subiecte mai usoare dar am si invatat din greu. de ex la proba scrisa la romana am luat 7, 8
cred ca primiti subiecte mult mai grele, ca altfel nu'mi pot explica cum picati asa multi

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Crezi ca esti singurul care face de astea?winking

| KaterinkaBoy a răspuns:

Crezi ca daca ai dat mita sa i-ei BAC-ul asta te va juta cu ceva? Valoarea ta ca persoana ramane aceeasi. Tinand cont de nota pot spune ca nu ai cine stie ce valoare iar faptul ca te lauzi ca ai dat mita face situatia chiar mai dezastruasa decat ar fi fost in aceste circumstante.

| Helăăăăăuu a răspuns:

Bravo! laughing))))) Unul si-a incheiat lucrarea asa " Sper ca v-a placut. Cred ca mai vin si la anul. ". poate faci la fel! laughing Bafta!

| ForbiddenDreams a răspuns:

Tara de rahat cu oameni de rahat.

| MrPink a răspuns:

Ok, va dau pe mana politiei imediat