| Dannyofficial a întrebat:

Cu ce limba m-as descurca in Germania in afara de limba lor nativa? dau funda.

Răspuns Câştigător
| TheDarkQeen13 a răspuns:

Engleza ( in toate tarile este folositoare aceasta limba )

11 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Engleza este cea mai vorbita limba, cam peste tot, franceza mai putin, deci vorbeste engleza, mai toata lumea stie cat de cat, macar lucrurile de baza.

| BubbleShoot a răspuns:

Englezaaaaaa. si poate chiar franceza. sunt limbile care se vorbesc cam in toata europahappy

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine cu limba Engleză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu engleza.

| Madayna a răspuns:

Cu engleza

| RexCuParuCret a răspuns:

Presupun ca engleza dar mai bine ai invata germana caci ei sunt mari nationalisti.

| Dannyofficial explică:

Multumesc la toti :*

| sjgdhsa a răspuns:

Engleza dar poti vorbi maghiara in timp ce amandoua sunt tari nemte.

| SoBerzerk a răspuns:

Dacă nu germană, atunci engleză sigur. Succes!

| ionut2011_9896 a răspuns:

Engleza sau franceza cred