| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce ma ajuta diplomele obtinute la activitati extrascolare?

5 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

Spre exemplu, daca mergi la Cambridge, aia iti cer la dosar toate diplomele primite de la gradinita si pana in ziua curenta, pentru a vedea evolutia ta si a decide daca te accepta sau nu. La fel fac toate universitatile de prestigiu din lume...

| Monique_3125 a răspuns:

Te ajuta la curriculum vitaehappy

| leny a răspuns:

Da bine la cv

| sunt_fericita a răspuns:

La nimic nu te ajuta.pe mine nu ma ajutat la nimic...nu stiutiu poate depinde sh de scoala pe care o urmezi...eu am plecat la liceu si nu mi-a fost de nici un folos...

| Suzy a răspuns:

In general cu nimic. Poti sa iti amintesti tu cand vei fi mai mare ca ai participat si ca ai luat premii.