| Idontcare69 a întrebat:

Cu ce mă ajută faptul că am luat atestatul la franceză cu 9, 50? Acest atestat ce rol are si cum mă pot folosi de el, ce atestă el de fapt?

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Iti pui atestatul in CV. In cazul in care la angajare este nevoie ca tu sa stii limba franceza, acest atestat va asigura pe cel care iti selecteaza CV-ul ca tu chiar stii franceza. In CV pot sa-mi pun si eu ca stiu franceza, dar nu am un atestat care sa o dovedeasca.

4 răspunsuri:
| Nătărău a răspuns:

Atestă că ești de nota 9, 50 la franceză.;-)) Ajută să te mîndrești cu el pe TPU.

| Catrice a răspuns (pentru Nătărău):

Ai uitat de Facebook rolling on the floor ca acolo e raiul laudarosilor

| Nătărău a răspuns (pentru Catrice):

Am un mercedes k8 55 top top boom boom. Asigurarea pe 3 zile la jumate știe cinema cît costă?

| Catrice a răspuns (pentru Nătărău):

Cinema nu cred ca stie laughing
Trebuie sa întrebi un expert în mercedesuri, el te poate lămuri.
Dar eu cred ca e neprețuit. Sau cel mult 100 lei laughing