| anonim_4396 a întrebat:

Ce test de admitere la liceul de arte "Haricleea Darclee" trebuie sa dau pentru a intra? Descrietzi acest test cum parcurge. Dau fundawinking.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Te referi la liceul din Braila, sau trebuie' sa ghicim? Si...ce sa parcurga?
Sa stii ca, indiferent ce test se da, se da in limba romana, deci, sper sa reusesti s-o inveti pana va fi nevoie sa dai testul.
Ah...pentru cultura ta generala: testul se poate da la desen, la canto, la un instrument muzical...deci, la care te gandesti (sic!) tu?

| kindaloveful a răspuns:

Da despre desen sau arta plastik este vorbawinking. daca stii km parcurge testul. ajuta`ma sh p mine laughing))

| kindaloveful a răspuns:

Sh stai linistita nu d limba romana era vbtongue daca candva a intrat la liceul de arte din braila la sectiune "Arta plastica " sa`mi spuna cate ceva pe id meu demon_girl13