| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la banchet? (Baiat) Nu as da prea multi bani pentru ca sunt niste haine pe care le voi purta o singura data in viata. (Clasa a 8-a)

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce sa le porti o singura data in viata? Ia-ti o camasa cu niste pantaloni eleganti si pantofi eleganti + papion si sacou. Astfel de haine le poti purta la orice ocazie.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Geez... imbraca-te cu ceva comod ce ai deja si cu asta basta. Mai bine de banii aia iei ceva frumos pentru o domshoara. Sau iti faci un cadou util tie...

| ovidiu123432 a răspuns:

Depinde, poti sa incerci sa te imbraci la costum sau asa cum iti place tie.

| AleexisViol3t a răspuns:

Pai, recomand sa te îmbraci in ceva lejer, o pereche de pantaloni/blugi si o camasa sunt foarte ok.

| Gabriellla1234Gabi5678 a răspuns:

Blugi,camasa si un sacou, nu te chinui prea mult