| diamar a întrebat:

Un episod interesant din viata voastra? As vrea sa aud niste povesti de viata din care sa pot invata ceva...

2 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Nici o data sa nu i arati unei femei cat de mult o iubesti, ca ise ridica la cap si te ia la degetul mic, dar in schimbi dai de intles asta. Nu i oferi la o femeie viata pe tava, caci ea va da cu piciorul in ea. e rational, asa sunt femeile

| ionutzul31 a răspuns (pentru NatureSelf):

Asa e, dar ma bucur ca nu sunt singurul care a ajuns la concluzia asta laughing