| forzasteaua a întrebat:

Cum a imi conving profesoara sa ma mai asculte de 3 ori in 3 ore pe care le mai avem si sa imi puna 10 la fiecare. de invatat invat. dar credeti ca va vrea?

Răspuns Câştigător
| andrei57 a răspuns:

Salut, este cam greu sa iei 3 de 10 in 3 ore consecutiv chiar daca inveti si ii meriti. Dar de ce ai nevoie de 3 zecari? Vrei medie de 10 sau iti trebuiesc ca sa treci? Si aici mai intervine faza ca nu are voie sa depaseasca un anumit numar de note de ex. daca ai 2 ore pe saptamana trebuie sa ai minim 3 note si maxim 5...

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Oricat de mult iti doresti acest lucru, cu siguranta nu se va intampla, caci, probabil mai sunt colegi de-ai tai carora nu le iese media sau care nu au note destule pentru a li se incheia media. Totusi incercarea moarte n-are! Bafta maxima!

| Chrristina a răspuns:

Buna!
Nu cred ca va vrea deoarece nu esti numai tu in clasa... mai sunt si alti colegi si oricum nu are cum sa iti puna in catalog atatea note una dupa alta decat daca schimba datele happy
Succes oricum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roag-o la inceputul orei chestiia asta, dar nu si faza sa-ti puna zece, dar te va asculta foarte mult sau foarte putin, deci ai grija sa nu gresesti! Funda?

| gr33c3 a răspuns:

Daca esti esti ambitios/ambitioasa si vede ca raspunzi si vrei sa te asculte nu stiu de ce nu ar vrea