| andrandrandra a întrebat:

Cum aflu la ce facultate a intrat o persoana? multumesc

Răspuns Câştigător
| adyzone a răspuns:

Nu poti vedea pe edu.ro, cel putin nu pana nu e definitiv. O persoana poate sa se inscrie la mai multe facultati si sa fie admise la toate. Perioada de depunere a diplomeler nu s-a incheiat, deci edu.ro nu a centralizat informatiile. Documenteaza-te inainte sa dai un raspuns, si nu o face doar de dragul fundei!

4 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

Incerca sa-i bagi pe google numele complet cu initala tatalui si normal o sa apara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O intrebi

| neutrino a răspuns:

O urmaresti si vezi in ce cladire intra.

| iuyugu a răspuns:

Edu.ro... vezi tot. Fundă?

| adyzone a răspuns (pentru iuyugu):

Nu poti vedea pe edu.ro, cel putin nu pana nu e definitiv. O persoana poate sa se inscrie la mai multe facultati si sa fie admise la toate. Perioada de depunere a diplomeler nu s-a incheiat, deci edu.ro nu a centralizat informatiile. Documenteaza-te inainte sa dai un raspuns, si nu o face doar de dragul fundei!