| P1etonu a întrebat:

Cum aflu rezultatul meu de la cangur la matematica dacă am bifat ca nu vreau sa se afișeze rezultatul? Va rog repede un răspuns.

5 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Pe internet la concursul de cangur la matematica.Depinde judetul.

| unconnected a răspuns:

Pai nu ti-ai pus nici parola? Daca nu ti-ai pus atunci nu cred ca poti sa ti-l vezi, doar daca il rogi pe profesorul tau(cel care a organizat concursul) sa se uite.El poate intra in calitate de profesor organizator.

| P1etonu explică (pentru unconnected):

Știu parola ca eu am pus-o dar nu știu unde sa intru sa găsesc concursul pentru clasa a 9a

| P1etonu explică:

Când intru pe site nu îmi apare mate de clasa a 9a ci doar de clasa a 3a