| Butterfly_8957 a întrebat:

Cum as putea sa fac rost de colectia Jules Verne? Ce carti imi recomandati sa mai citesc, imi plac cele de aventurahappy

7 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Cu rabdare poti gasi pe net o mare parte din colectie iar ca recomandarea ceruta iti pot zice ca Un yankeu la curtea regelui Arthur e o imbinare foarte frumoasa intre istorie pe intelesul tuturor si aventura

| CartideCitit a răspuns:

O colectie de carti bune de aventura gasesti aici:
http://www.cartidecitit.ro/Carti-Aventura
Aici gasesti colectia completa Jules Verne, si cu reducere : http://www.cartile-adevarul.com/......-123.html.
Spor la citit!

| Bibi16 a răspuns:

Te duci la librarie si cumperi toate cartile!
Cat despre ce sa mai citesti incearca Ciresarii de Costantin Chirita(cumpara 1 vol daca vrei si vezi daca iti place si le iei si pe celelalte 4)
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la tipografie cu bani in buzunar si faci comanda pentru toata colectia tongue

| Butterfly_8957 explică:

Da, am citit de doua ori toate cele cinci volume Ciresarii mi-au placut fff mult. Am mai inceput sa citesc si cele trei volume tot ale lui Constantin Chirita Trandafirul alb. happy

| Mincu_Razvan_1993 a răspuns:

Eu iti recomand singur pe lume, secretul celor daua fetite si heidi

| Mincu_Razvan_1993 a răspuns:

Eu iti recomand:Heidi, Singur pe lume si Secretul celor doua fetite