| Becanee a întrebat:

Cum as putea sa invat italiana mai repede?
Peste ceva timp ma voi muta acolo si nu stiu cam nimic in italiana.
Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| ramona1989 a răspuns:

Poti sa te uiti la flme italiene sa asculti muzica italiana apoi sa citesti traducerile ...nu este o limba foarte grea fiind latina si seamana mult cu lb romana, nu iti face probleme in maxim 5 luni vei intelege

| EmoDistruction a răspuns:

Fundita? Daca ai frati poti sa inveti repede daca nu citeste incearca macar sau uitete la filme sau poate reusesti sa-ti faci prieteni si o sa vorbesti cu ei.