| shocky2 a întrebat:

Cum as putea sa raman concetrat o bucata mai mare de timp?

Lecitina chiar ajuta?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De efectul placebo ai auzit?
Lasă pastilele, o alimentaţie bazată pe fructe şi legume proaspete şi un somn odihnitor!
Pa, pa.

| baru a răspuns:

Sall. Fa meditaii Zen, si vei reusi. Pa!

Răspuns utilizator avertizat
| eu17 a răspuns:

E relativ asta. Incearca sa iti placa ceea ce inveti, daca nu fa un efort. Lecitina te ajuta la memorie, dar pentru intelect e folositor omega 3 din peste. o zi buna

| publikkul a răspuns:

Ciocolata si guma de mestecat te ajuta cel mai bine. te concentrezi cu adevarat. prietenul meu inainte de sah a mincat o ciocolata si a chistigat 6 partide + turneul si titlul.
funda?
YeP