| aDEeLAa a întrebat:

Care credeti ca vor fii mijloacele de comunicare ale viitorului? happy

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Telepatia,de exemplu.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Holografia si daca se va putea mari puterea creierului forta gandului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În viitor nu se va mai comunica.

| 2B a răspuns:

Pai... probabil lumea va evolua extrem in viitor mai bine de cat ce se poate face, in ziua de azi.dar comunicarea s-ar putea face, prin:telepatie, prin holograme cum au spus si ceilalti.Lumea a descoperit multe lucruri pana acum, dar mai are multe de invatat iar oameni vor vrea sa afle cat mai multe(din toate domeniile). Sper ca te-am ajutat.Mult success in continuarewinking

| Syter a răspuns:

Cipuri implantate în cortex, sau oriunde în cerebel.

| Everestcompany a răspuns:

Scrisoarea si telegrama laughing

| aDEeLAa explică (pentru Everestcompany):

Argumente se poate?

| Everestcompany a răspuns (pentru aDEeLAa):

Glumeam doar. Credeam ca ti-ai dat seama.

| DaavidARHI a răspuns:

Telepatieeeeeeeeeee