| ALina_1717 a întrebat:

CUm credeti care vor fi mijloacele de comunicare ale viitorului? pls imi trebuie urgent pentru o tema.

Răspuns Câştigător
| MeowWow a răspuns:

Poate suna ciudat, dar imaginatia asta...
Eu cred ca ni se vor implanta cipuri in creier.Pentru a contacta pe cineva pur si simplu ne gandim la asta si luam legatura cu el.Totul se intampla in creierul nostru.Auzim in minte si vorbim cu voce tare.

Sper ca ti-am fost de folos.
Paaa:*

2 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Măcar dacă nu precizai că e temă, aşa, te-ai dat singur de gol...

| sorin16 a răspuns:

Nu vad o evolutie prea mare in urmatorii 5-10 ani...mailul, chatul etc sunt o solutie viabila si pentru viitor in conditiile dezvoltarii terminalelor mobile si a notebookurilor.