| andreiyo50 a întrebat:

Cum e BACul la profil mate info - info intensiv? Si la ce se da BAC?

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Eu dau bacul anul asta sunt mate-info. Dau proba orala luna asta la romana, competente digitale in aprilie si la sfarsitul lui mai la o limba straina, eu am ales franceza.
La sfarsitul lui iunie dau probele scrise la romana, mate si la alegere biologie/info/fizica/chimie.Eu am ales bio deoarece este cel mai usor.

La mate este cel mai greu deoarece sunt M1.

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Mult mai greu, se da in timpul anului probe orale la romana, info si limba straina daca ai atestate la info (ex. ECDL) sau limbi straine (ex.Toffler sau Chembrige) nu mai dai proba. Pe urma la sfarsitul lunii iunie se dau probele scrise romana, matematica tip 3 si o materie la alegere (fizica, chimie)

| anna_5786 a răspuns:

Vay si eu o sa dau bac la asta :-ss. am auzit ca e ff greu straight face ca am mai vbit cu cei de-a 12-a din liceu rolling eyes. oricum nu poate fi chiar asa greu. eu sunt saturata de modele de bac si sunt doar a9a, cica vor sa fim pregatiti chatterbox