| florin7f a întrebat:

Cum e la facultate?
sunt materiile mai grele?
trebuie sa stai sa inveti si nu mai ai timp liber?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Depinde de facultate. Poti fi modelul studentului care invata numai in sesiune, si uite-asa vei avea timp liber garla. Dar si cand vine sesiunea stai numai si inveti, si fara 100% rata de promovabilitate la toate materiile. Adica, nu e garantat sa iei examenele.

Dar repet, depinde de facultate. Pentru mai multe informatii da-mi un reply. tongue

| florin7f explică (pentru miTzuliK93):

Eu vreau sa dau la Galati la arhitectura navala...si am auzit ca dintr-o clasa aproape jumatate raman repetenti sad si de asta ma gandeam

| miTzuliK93 a răspuns (pentru florin7f):

Repetenti? Vrei sa spui restantieri. Si da, este posibil, dar asta patesc cei care se duc la facultate ca la liceu. Facultatea e momentul in care iti schimbi perspectiva despre viata intru cu totul, si afli ca nu totul este asa de roz precum pare.

| florin7f explică (pentru miTzuliK93):

Ok...mersi mult

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Totul depinde de facultate si de cata importanta ii dai

| dragosbogdan001 a răspuns:

Depinde de tine si de liceu.

| florin7f explică (pentru dragosbogdan001):

Pai eu am terminat la mate-info, am luat bacu cu 8, 16, dar nu prea m-am complicat big grin

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru florin7f):

Bravo tie. Nici fratele meu nu s-a complicat deloc si a luat 7 si ceva (anul trecut).

| florin7f explică (pentru dragosbogdan001):

Bun big grin