| anonim_4396 a întrebat:

Cum e la liceu? Cunosc colegi, intreb de profi de obicei, sunt praf la fizica bio franceza chimie... Cam ce se face la romana si cum e la inceput?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

E la fel ca orce scoala doar ca faci in plus materia a carui profil il ai.

| Samariteanul a răspuns:

La romana in decurs de 4 ani de liceu vei face numai literatura si va trebui sa citesti foarte multe carti(care ti le sugereaza profesorul).In rest va fi frumos la inceput, dar ar trebui sa inveti ceva mai mult la materiile de baza alea profilului tau

| KlibrDM a răspuns:

Nu se schimba mult fata de gimnaziu, tot scoala e.