| georgica112 a întrebat:

Cum e la Liceul Pedagogic din Braila? La profilul invatatori?

5 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Nu cumva profilul acela se numeste INSTRUCTOR ANIMATOR? Eu asa stiu.
Eu tot din Braila sunt.

| Anesiss a răspuns:

Cred ca trebuie sa dai probe la muzica desen sport si engleza pentru a intra la liceu.

| Razeph a răspuns:

Eu sunt din Braila, stiu liceul foarte bine. E destul de bun, nu se intra prea usor, ai ore usoare si nu ai de ce sa te feresti prin scoala fiindca nu prea e golanie. Dar sa te gandesti bine inainte sa iei o decizie asa importanta cum ar fi alegerea unui profil de pedagogie. Salut!

| georgica112 explică (pentru Razeph):

Eu vreau sa ma transfer de la anul in a 12 a tongue

| alinafrumusika a răspuns:

Si eu sunt din judetul Braila :-P dar mai am un an pana la liceuwinking eu ma duc la profilul Stiinte Sociale la Cerna sau la Sebastian. Succes! Se spune ca in Sebastian e golaneala dar nu este big grin. Apropo cu ce medie se intra la Pedagogic? La Cerna se intra cu 8 si la Sebastian cu 7. Dar la Pedagogic? Cu 8 si ceva?