| cryss_7938 a întrebat:

Cum e profilul uman? (la liceu)

Răspuns Câştigător
| LexieG a răspuns:

La profil uman se face romana, istorie, geografie, limbi straine si foarte putina matematica, fizica, chimie etc... fundita plz :d

4 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Cum sa fie? greu, limbi straine bla bla bla, foarte multa gramatica dar daca eliminam aspectele astea e funny

| Roberto a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci mai departe in viata.La uman,depinzand si de specializare nu faci matematica,chimie, fizica, biologie incepand cu clasa a-XI-a.Destul de usor pentru cei care nu suporta matematica.

Răspuns utilizator avertizat
| aditsa a răspuns:

Se bazeaza pe romana/limbi straine, iar din clasa a11a(cred) scapi de matematica :d nici nu dai bacul la matematica.