| Λndrei a întrebat:

Cum este facultatea de Electronică și Telecomunicații și ce poți face după ce o termini?

3 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Electronica si Telecomunicatii

| Λndrei explică (pentru ONElena11):

Bine,, mă refeream unde pot să-mi găsesc de lucru etc.

| AlexiAle94 a răspuns:

Vrei sa urmezi o facultate nu te grabi si nu sari la orice fara sa ai habar de doomeniul respectiv.Sincer nici o facultate nu iti poate garanta viitorul oricăt de buna ar fi si oricat de autat ete domeniul pe piata muncii.Sti cum e ste fiecare cu norocul lui plus ca mai depinde si de tine.Pasiunea pentru ceva este un lucru mare deoarece poti profesa daca nu iti place nu ai cum sa profesezi.Multa bafta. Sfat nu merge la drept daca nu ai pe cineva in spate este inutila.