| Purelife a întrebat:

Cum este la liceul Gheorghe Lazar? Ma refer la atmosfera, profesori, elevii
P.S:as vrea informatii de la cei care sunt la acest liceuhappy

6 răspunsuri:
| DeeDee01 a răspuns:

E prea tare liceul, daca ai vrea sa vii esti binevenita, profesorii sunt ok dar au mari pretentii privind faptul ca e un liceu ce medie mare, se fac multe activitati, chiar duminica trecuta a fost o dezbatere... Sper ca te-am ajutat! :*

| Purelife explică (pentru DeeDee01):

La ce profil esti?batting eyelashes

| DeeDee01 a răspuns (pentru Purelife):

O prietena de-a mea a scris raspunsul ea e in liceul acesta :* eu ma duc la anul'

| Purelife explică (pentru DeeDee01):

Aaalaughingoricum...u la ce profil vrei sa te duci?

| DeeDee01 a răspuns (pentru Purelife):

Cred ca ma duc la filo sau stiinte socialewinking, tu?

| Purelife explică (pentru DeeDee01):

Stiinte ale naturii, credlaughing