| LoveMadScience a întrebat:

Cum este profilul stiinte sociale(liceu). Astept raspunsurile voastre...kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la socio-umane si e un profil lejer.El se bazeaza pe logica,economie,psihologie,filozofie, istorie, geografie.Eu fac doar 3 ore de engleza si dau si teza.Din clasa a 11 scap de stiinte:biologie, chimie, fizica si s-ar putea sau mai mult ca sigur de matematica dar daca nu voi face pana in a 12 a inclusiv doar 2 ore si nu voi da nici teza, nici bac-ul.Pt mai multe detalii da-mi un mesaj pe privat.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.mult mai bun ca mate-info!

| Cornelia19 a răspuns:

Este un profil foarte bun. Eu sunt multumita. Ai in jur de 5 ore de romana, 3 de franceza, 2 de engleza, 3 de istorie. Se bazeaza pe romana(logic). Oricum, e un profil foarte bun.winking

Răspuns utilizator avertizat