| anonim_4396 a întrebat:

Cum gasesc pe net un cuvant la care ii cunosc prima si a treia litera. cuvantul e format din 9 litere. prima e S si a treia e R. Cuvantul arata asa: S-R------. Ce caractere sa folosesc in Google pentru a inlocui literele nestiute Exista vreo regula pentru a cauta cuvinte stiind una, doua sau trei litere?

Răspuns Câştigător
| ionut258 a răspuns:

Daca joci pixwords acest site te poate ajuta
http://pixwordsinromana.eu

| anonim_4396 explică (pentru ionut258):

Iti multumesc pentru raspuns, dar voiam sa aflu mai mult daca google ofera astfel de servicii. Intr-adevar pentru pixword era nevoie.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sarcastic, structură, serpentin, sărmăluță, sertărele, sârguință, servitute, serviabil, sorbitură, sortiment, strâmbată, surditate, surprinși/surprinde, stropeală, surioară...

PS. Nu cred că google oferă astfel de servicii...

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Iti multumesc pentru raspuns, dar voiam sa aflu mai mult daca google ofera astfel de servicii.

| Fatamuntilor a răspuns:

Hmmm,e vorba de rebus/integrame?
Mai compteza si alte defintitii si va fi mai usor.
Totul se invata din experinta propie si execitiu,
Oricum, chiar daca google le stie pe toate, nu cred sa faca asa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Era pentru jocul Pixword, iti multumesc pentru raspuns, dar voiam sa aflu daca si google ofera astfel de servicii.

| Piticu_Piticu_1987 a răspuns:

Ai aici rezolvarea cuvantului pixwords http://www.pixwords.biz/raspunsuri-pixwords-9-litere