| legendarytonyhawk a întrebat:

Cum o sa fie teza la mate din semestrul 1 si imi puteti da exemple din ce se va da? Funda-URGENT.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce clasa esti. Dar asa, din ce cred eu, cred ca tot ce va predat pe semestrul I.
Succes

| legendarytonyhawk explică (pentru anonim_4396):

In clasa a sasea.

| carinaioana a răspuns (pentru legendarytonyhawk):

Intr-a sasea, noua ne da tot din fractii si unghiuri. Succes.

| kitten95 a răspuns:

Ce intrebare stupida. uite un sfat care te ajuta: intreaba pe profesor din ce va da si o sa va spuna, apoi mergi acasa si iei exercitiile de la lectiile respective(si cele din clasa, si cele de la tema si mai uita`te prin manual si/sau culegere). le tot faci pana ies si te prinzi. serios acum, habar nu am cine esti, in ce clasa esti si ce ai facut pana acum.

| BlackNinja a răspuns:

Mie mereu mi-a dat din toata materia. Spor la invatat.