| Anonim_1434 a întrebat:

Cum pot invata limba bulgara? intr-un timp scurt macar buna ce faci chestii din astea.

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Poti utiliza google translate, te poate ajuta cu saluturile si intrebari elementare, eu am invat bulgara stand printre ei (studenti la medicina in craiova), pentru ce inteleg ca iti trebuie tie uite si link aici:

http://translate.google.ro/......ranslate_t

11 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Uită-te şi aici, poate îţi va ajuta:)
http://www.invata-limbi.eu/invatati-bulgara-cursuri-limbi/
Baftă!

| Alex_2741 a răspuns:

Http://www.internetpolyglot.com/lessons-bg-ro

aici poti invata cate ceva:) succes

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_1434 explică:

Ms denny imi pare rau ca am dat funda.

| Denny a răspuns:

Www.livemocha.com eu invat limba japoneza, si site-ul asta ma ajuta enorm. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Am gasit un loc unde se fac cursuri de limba bulgara care costa 3 milioane jumate pe an. Dar cursurile nu incep pana nu se strang 10 persoane.Deocamdata sunt doar eu cu inca 2 persoane...mai este cineva doritor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Având o şansă de a se întâlni cu bulgari şi vorbesc prin intermediul Skype. Popov Sava - Ruse (skype - Sanipo)

| Anne3103 a răspuns:

Buna.Am gasit un loc unde se fac cursuri de limba bulgara care costa 3 milioane jumate pe an.Dar cursurile nu incep pana nu se strang 10 persoane.Deocamdata sunt doar eu cu inca 2 persoane...mai este cineva doritor?