| abcabcabc a întrebat:

Cum pot invata mai repede si mai eficient?; vreau sa am mai mult timp liber

Răspuns Câştigător
| Kryss13 a răspuns:

Invata logic...happy

4 răspunsuri:
| abcabcabc explică:

Daca se poate si mai rapid eu invat logic si in liniste, am incercat si sa ascultmuzica clasica ca sa ma ajute dar nu este suficient de rapid

| Alexxza06 a răspuns:

Incearca sa stai intr.o camera, unde este liniste completa.Repeta de cateva ori rar fiecare fraza si fi foarte atent/a la ce citesti.Incearca sa intelegi ce citesti.Succes

| Gabriella_7752 a răspuns:

Concetreazate la ceea ce citesti si lucreaza operativ fara calculator

| Lary_Larysuk_1998 a răspuns:

Incearca sa stai linistita, atenta la ce vrei sa inveti fara sa ai galagie in zona si vei reusii foarte repede.