| Burnaz_Marian_1999 a întrebat:

cum pot invata repede si eficient limba engleza?

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Filme, jocuri si daca esti pe la inceput duolingo. Eu ma uit la filme fara subtitrate ca sa o invat. Am invatat mai mult singur decat la scoala si am 15 ani.

| Anonimuserr a răspuns:

Hai sa-ti spun, sunt cursuri la http://www.eurocor.ro pentru engleza incepator, mediu si avansat sau engleza nivel de baza, sau mai sunt si cursuri gen English Today si inveti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme si jocuri video happy

| KNz9898 a răspuns:

Descarca aplicatia Duolingo! Poti invata repede orice limba, repede si interesant

| Burnaz_Marian_1999 explică (pentru KNz9898):

Da roade mai bine dacat sedintele de meditatii?

| KNz9898 a răspuns (pentru Burnaz_Marian_1999):

Iti dai seama cu meditatii este alt ceva dar daca nu vrei sa te duci la meditatii si vrei sa inveti limba de acasa asta e o varianta foarte buna! bafta oricum daca ai ocazia sa te duci la medidatii du-te!"

| AndreePapush a răspuns:

Gaseste pe youtube ceva