| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot invata matematica mai usor si mai repede?

43 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| andreea892 a răspuns:

Buna! nu stiu in ce clasa esti insa a iesit pe piata un proiect nou...care te poate ajuta sa inveti matematica intr-un mod foarte usor si foarte interactiv.
daca te interseaza poti accesa www.lectiademate.ro, iar mai departe nu-ti pot ura decat SPOR LA TREABA!

| MadaOlo a răspuns:

Prietene,sunt unele programe pe internet de rezolvat matematicalaughing de exemplu speq mathemathics, sau altele, dar iti spun ea se invata greu! am trecut prin ceea ce trecci tu acum!

Alte răspunsuri
| snowaffle2003 a răspuns:

Daca stii sa citesti repede o sa stii sa inveti repede. asta-i metoda mea casa invat mai repede.