lolita
| lolita a întrebat:

Cum pot localiza o persoana prin internet doar cu numele

Răspuns Câştigător
| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Te pot ajuta cei cu cip-urile, ei controleaza pe toata lumea...

11 răspunsuri:
| bunica a răspuns:

Anonimule! esti securist?

| baba a răspuns:

Da, Google.com e cea mai simplă metodă. Şi încă ceva, un mic truc: tastează numele persoanei în ghilimele ("Andrei Popescu"). Astfel vei omite rezultatele în care între cuvintele "Andrei" şi "Popescu" mai sunt şi alte cuvinte.

| Paula a răspuns:

La matrimoniale...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca o cautare pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe hi5.eu acolo mi-am gasit fosta colega de banca din generala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin programul ppletongue il gasesti pe netwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze...era pipl....www.pipl.com :D:D aici:P

| nadia a răspuns:

Nu cred ca este usor a gasi aceea persoana nici pe google! ar fi mult mai usor sa vezi ce amici poti gasi pe net din acelasi oras cu acea persoana, doar asa vei avea o posibilitate de a gasi respectiva persoana...

| culinarpentrutoti a răspuns:

Cauta pe linkedin, facebook, hi5

| eclipsa08 a răspuns:

Cum pot localiza o persoana prin internet doar cu numele?
multumesc, soy de españa busco un amigo de ploiesti