| danny117 a întrebat:

Cum pot sa vad notele care s-au luat la evaluarea nationala (2013)sau in cazul in care nu sau postat inca cand se vor posta?(din ce stiu pe edu.ro) mai este vreun alt site care se ocupa cu asa ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„ Stimaţi părinţi,

Facem eforturi să publicăm informaţiile care vă interesează în cel mai scurt timp.

Vă mulţumim pentru înţelegere."

Stai cu ochii pe:
http://admitere.edu.ro/

7 răspunsuri:
| xBlackPearlX a răspuns:

Pai, trebuie sa te duci la scoala, si vezi si acolo.

| deeadeea111 a răspuns:

Salut,in unele judete s-au afisat rezultatele si pe siteul inspectoratului,
din ce judet esti ca iti spun eu daca s-au afisat sau nu?

| danny117 explică (pentru deeadeea111):

Tulcea

| deeadeea111 a răspuns (pentru danny117):

Inca nu s-au afisat dar intra pe edu.ro mai tarziu astazi se afiseaza mai mult ca sigur

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi rezultatele la linkul :
http://prep-adm2013.cloudapp.net/Ierarh/CandFromJudAlfa.aspx?Jud=39&PageN=1

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vor posta azi pe edu.Cred ca vor fi afisate in cateva ore. Funda?