| anonim_4396 a întrebat:

Cum s-a inscris cei de la Pariu cu viata in televizine la Protv? cum au fost alesi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aproape,unii au aflat de casting de aici http://www.twistmedia.ro/ la sfarsitul anunturilor scrie by media pro pictures si la sfarsitul filmului pariu cu viata scrie o productie by media pro pictures este cea mai buna agentie de videoclipuri,canto,filme, castinguri, bafta! fundita?

7 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

S-a organizat o preselectie, banuiesc, ei stiu criteriile.

| kindness a răspuns:

S-au* imi cer scuze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

As vrea sa te intreb eu pe tinebig grine ce pui aceasta intrebare?
Astept raspunsul tau ori pe privat ori apesi pe butonul portocaliu in dreptul raspunsului meu pe care scrie raspunde, imi raspunzi?

| kindness a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur! am pus acesta intrebare deoarece ma gandeam ca s-au facut preselectii sau poate au fost selectati din licee. Voiam sa stiu, cunosc persoane care se pricep foarte bine la interpretat roluri si imi pare rau ca nu au avut ocazia sa se afirme. Oricum, te-a deranjat ca am intrebat asta? De ce?

| anonim_4396 explică (pentru kindness):

Nu m-a deranjat! Vroiam să știu, din curiozitate, mersi.am căutat și ei învață la colegiul national de arte din Bucuresti adica Dinnu Lipati de acolo au aflat de preselectii, baftă!

| kindness a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa spui ca toti din film[adolescentii bineinteles], au facut acel liceu?

| anonim_4396 explică (pentru kindness):

Aproape,unii au aflat de casting de aici http://www.twistmedia.ro/ la sfarsitul anunturilor scrie by media pro pictures si la sfarsitul filmului pariu cu viata scrie o productie by media pro pictures este cea mai buna agentie de videoclipuri,canto,filme, castinguri, bafta! fundita?

| curkthebest a răspuns:

Au fost alesi pentru ca sunt la scoala de actorie...nu o sa ia asa pe oricine dupa strada...bafta