| TrollingFace a întrebat:

Cum sa fac ca dirigintele/diriginta sa fie concediata?
Ca am un clip cu unu de baga mana in ghips unui gras si dirignta o doare in cur cica sa intanplat/

Răspuns Câştigător
| ykrabor a răspuns:

Te duci la director si ii arati clipul? Dar vezi ca apoi o sa ai probleme cu toti prefesorii.

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Întrebarea mea ar fi una de acest gen: De unde ştii că pe dirigintă o doare în cur? V-a spus ea vouă? S-a plîns undeva de treaba asta?
Şi apoi, de ce să fim noi uneltele oarbei tale uri şi dorinţei de a face rău cuiva? Voi, şcolarii aceastei clase, sînteţi din parohia" Los Angeles"?

| elenyss a răspuns:

Ar trebui sa-ti vezi de treaba ta. Ai impresia ca, daca esti intr-o institutie indirect esti sub tutela cuiva si ca dirigintele ala e responsabil pentru toate prostiile care le fac elevii? Va vaitati ca nu va place cu camere de supraveghere pe holuri, ca profesorii sunt prea exigenti, dati vina pe ei ca picati mai multi de jumatate la bac. Hai sa lasam naiba ipocrizia asta laoparte!

| hummer24 a răspuns:

Pai asa e, se intampla acum no sa stea diriginta sa va supravegheze non stop,,, copii rai