| ChiftelutaCrocanta2 a întrebat:

Cum sa fiu bun in poartă la fotbal? Ce antrenamente să fac? Ce tutoriale aveți?

Ps.Sunt cel mai rapid din clasă

9 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Esti cel mai rapid din clasa laughing La fuga vrei sa zici. Ca sa nu te bata jmecherii. Nu? tongue

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru gabicoo):

Am vorbit ceva cu tine?

| Andrei200202 a răspuns:

Trebuie sa ai reflexe bune

| Ene_Robert_Marian_1997 a răspuns:

Du-te la o echipa de fotbal si fa cerere de portar

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru Ene_Robert_Marian_1997):

Am 13 ani, cine mai merge la echipa la varsta asta? Asta e tot de la tine?

| Ene_Robert_Marian_1997 a răspuns (pentru ChiftelutaCrocanta2):

Alti merg si de la 14 incolo, frate nu conteaza varsta

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru Ene_Robert_Marian_1997):

Hmm...Ciudat,la noi nu se primește de la 12 în sus

| Ene_Robert_Marian_1997 a răspuns (pentru ChiftelutaCrocanta2):

Esti tu sigur? macar ai intrebat un antrenor daca te primeste? nu mori daca nu incerci

| skr1ptu a răspuns:

Joaca! Cel mai bun mod de a invata ceva e prin a experimenta! Nu-ti trebuie tutoriale sa prinzi o minge... Ce-i in capul tau? Cu cat joci mai mult, cu atat devii mai bun.