| Ciulin_Robert_1995 a întrebat:

Cum sa invat mai repede la geografie? Am 6 lectii! dar lectiile nu sunt cu harti!

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Ciao! incepi cu prima lectie,o citesti cu atentie de doua ori, apoi inchizi cartea si incerci sa spui ce ai retinut. Daca nu ai retinut o anumita chestiune, mai citeste-o odata ca sa-ti intre bine la cap!winking si asa procedezi cu fiecare lectie in parte! la mine a functionat, sa stii happy

2 răspunsuri:
| Ciulin_Robert_1995 explică:

Al luat 9 in Test happy

| korynutza a răspuns:

Incearca sa inveti logic, incearaca sa te concentrezi pe ce zice definitia, ce explica ea si o sa-ti fie usorwinking