| Dante30 a întrebat:

Am bac-ul anul acesta si as vrea parerea voastra in legatura cu ceva.
Voi cum ziceti sa invat la geografie, sa invat dupa carte facand un rezumat al fiecarei lectii sau sa invat dupa lectiile predate la clasa, Geografia la mine e proba la alegere. Multumesc, As always dau funda!

2 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns:

Nu trebuie sa te omori cu bacul, desi toti te streseaza cu asta, cel putin asa a fost la mine, eu am invatat in ultima luna inainte de bac. incearca sa fii atenta la orele de la scoala si incearca sa inveti in asa fel incat sa fie logic totul, si dupa incerca sa te autoevaluezi.

| Dante30 explică (pentru Cr1st1ii):

A bro mersi de parere dar sunt un el XD