| Doub a întrebat:

Cum stati cu invatatul pentru bac? Va descurcati?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu-mi fac griji, la cum au fost subiectele de anul trecut, zici ca au fost facute pentru inapoiati psihic laughing

55 răspunsuri:
| Doub explică (pentru anonim_4396):

Serioss?laughing). Zi tu de nu seamanalaughing)

| T0T a răspuns (pentru Doub):

De ce vrei sa ma cunosti?

| Doub explică (pentru T0T):

Ti-am spus ca semeni foarte mult cu cineva si mi se pare foarte ciudata situatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Nu-mi pot da seama.Tu-l cunoșteai mai bine...

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Ok sunt out laughing Si mie mi se pare putin ciudat. Mi-a facut placere sa te ajut asta daca te-am ajutat cumva desigur! Bye bye laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Totuși, Doub, nu-i el, n-are cum sa fie el.I-am sugerat sa-și facă alt cont ca să remediați problema dar n-a vrut deci...

| Doub explică (pentru T0T):

Horror, bine ai revenitwinking.

| Doub explică (pentru anonim_4396):

El elaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Bravo! Uite ce fericită e!

| Doub explică (pentru anonim_4396):

Fericita? Mai degraba mandra de mine ca mi-am dat seamawinking.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba ca e fericita. Dar e un fel de Julieta si acel Romeo se pare ca a cam lasat-o si acum crede ca eu sunt. Imi place sa fac oamenii fericiti nu ma intelege gresit, dar oricum mai devreme sau mai tarziu isi va da seama ca nu sunt cine crede ea si se va simti ciudat. Daca vreti mai multe informatii am mai folosit TPU acum mai mult timp cu un cont numit "Preotul". Am fost suspendat pentru ca am pus imaginea patriarhului, adia cred ca d-aia. Eh nu conteazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Eh, da, acum mă simt cam nasol...m-a fraierit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

LOL! Happy end...

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok...

| Doub explică (pentru T0T):

"...se pare ca a cam lasat-o"-laughing))rolling on the floor)))). Stai linistit nu o sa ma simt deloc ciudat daca nu esti tu. Nu, nu vreau mai multe informatii. Deci, ia spune mai Horror, ce mai faci?

| Doub explică (pentru anonim_4396):

Mno, nu, nu e "happy end"laughing)

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Am emoții pentru bac. Mai am doar câțiva ani!

| Doub explică (pentru T0T):

Haide mai, nici macar tu nu crezi ce zicilaughing).

| Doub explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Cati mai ai?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Doub):

Am, am

| MaliciousDeath a răspuns:

Suntem timizi amandoi.:c Stam unul langa altul si totusi nu ne vorbim.

| Doub explică (pentru MaliciousDeath):

Oohh.(0_0) ce trist..Imi pare rau pentru tine, asta adica pentru voi.sad Sper sa va impacati!

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Doub):

D-dar nu ne-am certat.Adevarul e ca sora lui, Admiterea, tocmai ne-a oferit putin timp singuri s-si doar ce incepem sa ne obisnuim unul cu altul.Pare de treaba

| Doub explică (pentru MaliciousDeath):

Hmm.E foarte de treaba.winking

| Ghknn a răspuns:

Da.

Întrebări recente