| NICKSOOO a întrebat:

Cum stergi un cont de persoana publica de pe facebook? Astept cu interes raspunsurile voastre, dar ATENTIE cont de persoana publica, ci nu un cont normal!

3 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

WTF?! Daca esti persoana publica, nu iti stergi profilul/anulezi contul ca toata lumea? Auzi...cica "ATENTIE cont de persoana publica" laughing!

| Ronnix a răspuns:

Intra pe pagina publica, selecteaza butonul Edit, (dreapta, sus) iar apoi vei vedea in josul paginii "Delete Page:", restul vine de la sine...

| aleexandru a răspuns:

Intri pe profilul persoanei care doresti si in stanga ai acolo nu imi mai place. click si gata