| CravataRoz a întrebat:

Cum v-ati integrat la liceu? Eu anul asta voi intra iar la gimnaziu am fost mai retrasa, mai timida din cauta colectivului...
Cum as putea sa ma integrez sa am si eu prieteni la liceu? (sunt fata) Multumesc, funda :X

1 răspuns:
| Mirke a răspuns:

Fetita cu cravata roz, intri iar la gimaziu di cate citesc, macar daca esti tot retrasa, imprieteneste-te cu virgulele! Ideea e sa iti faci una 2 prietene printre colege si apoi, incet incet iti maresti cercul, poti sa le ceri facebook ul din prima zi, la cateva a apoi le gasesti si pe restul! dar mai e pana atunci mai ai de luat ramas bun de la colegii actuali, vezi care mai merg cu tine la liceu si incepi cu ei!