| Λndrei a întrebat:

Cum v-ati pregatit pentru examenul de bacalaureat? Cat ati lucrat pe zi pentru el? La ce ati meditat,cate ore pe saptamana?

P.S.:Sunt la mate-info si dau bacu' la:Matematica,Lb. Romana, Biologie+Competente Digitale/Lingvistice.Intrebarea este adresata celor ce au obtinut o medie de bacalaureat >8, 50(fara suparare laughing ).

2 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Am luat 9, 37. Fara suparare dar asta nu depinde de cate ore, ci de cata memorie ai si cat de repede inveti.Dar ori cum pana si pentru cel mai slab, 5 ore pe zi ajung, dar nici de cum nu trebuie sa le inveti deodate pe toate 5, dar fa-ti un program in care cele 5 ore sa fie separat. Funda?

| Λndrei explică (pentru Spitz10):

Pai nu's greu de cap..ba din contra! De obicei reusesc sa invat o pagina A4 in cam 15 minute,(eu zic ca-i bine).
Sunt doar curios! Vreau sa vad cum au reusit si altii pentru ca bacu' e aproape si nu-i de stat!