| anonim_4396 a întrebat:

D.na Melania Medeleanu, cum stiti cand zambiti prea,, mult" si nu trebuie deveniti
penibila, care este limita? scuze, cu respect.

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu am inteles sensul intrebarii, sau a fost pusa doar de dragul de a scrie... ''. ceva''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avea un sens, dar nu era pentru tine. vezi mondenii cu: sunt simona patruleasa si...soc, vara asta m-am maritat. nu cred ca e cazul melaniei, f naturala, placuta, nimic accentuat.

melaniamedeleanu
| melaniamedeleanu a răspuns:

hm... cred ca esential in astfel de cazuri e sa fii natural. Sa zambesti cand e cazul sa zambesti, cand iti vine sa zambesti... Asta e important- sa nu fie fals. mai e o problema cand pur si simplu iti vine sa razi. Rau, rau, de nu te mai poti opri... dar pana si atunci, tot cu naturaletea te scoti - arata-le oamenilor ca esti ca ei, ca si tu razi, ca si tu esti uneori trist...simpluhappy