| AlyRO a întrebat:

Dacă acum sunt module, cum funcționează transferul la alt profil?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Transferul la alt profil va functiona exact ca si pana acum, respectiv se va putea face, de regula, doar in vacanta de vara, media luata in considerare va fi cea de promovare a ultimei clase si cu sustinerea unor examene de diferente.

| Maxim_Andreuta_1989 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Deci te vei putea transfera doar la sfârșit de an. Când erau două semestre, te puteai transfera după primul și am crezut că poate e posibilă transferarea după un anumit modul. Mulțumesc frumos de răspuns!

| Ioandelasal a răspuns (pentru Maxim_Andreuta_1989):

Te puteai transfera in vacanta dintre semestre doar daca NU schimbai profilul.