| conrob a întrebat:

Daca ai media scazuta la purtare chiar nu te mai poti transfera la niciun liceu cat de cat ok? adica totusi e doar o medie scazuta la purtare, ce chiar asa mare chestie, ce credeti se poate transfera cu media scazuta? iar daca este scazuta doar din cauza absentelor nu are nicio treaba sau si asta conteaza?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de liceu dar nici un liceu nu cred ca vrea elevi indisciplinati.

| Eastwood a răspuns:

Ba da, poti sa te transferi, dar ma gandesc ca nu ai 6 la purtare. Daca transferul iti va fi acceptat te sfatuiesc sa nu mai absentezi!

Răspuns utilizator avertizat
| Eastwood a răspuns (pentru conrob):

Stai linistit, o sa-ti accepte transferul!

Răspuns utilizator avertizat
| Eastwood a răspuns (pentru conrob):

Taxati o sa fiti amandoi nu doar el sau doar tu!
Nota scazuta la purtare, exmatriculare 3 zile + munca in folosul comunitatii!

Răspuns utilizator avertizat